Siparişiniz, ödemeniz onaylandıktan sonra, resmi tatil ve hafta sonu tatili olmadıkça en geç 5  iş günü içinde Kargo 'ya teslim edilir.  Sipariş durumunuz "kargoya teslim edildi" olarak değiştirildiğinde size email ulaşacaktır. Bulunduğunuz ile göre 1-3 gün içerisinde de adresinize ulaşacaktır.


Sevkiyat sırasında ambalajında gözle görünen hasar olan ya da sizin zarar gördüğünü düşündüğünüz kargo paketlerinizi, kurye ile beraber açıp kontrol ediniz. Üründe  zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim ALMAYINIZ. Hemen , info@venovez.com adresine fotoğraflı ve durumu anlatan bilgi mesajı gönderiniz.

Siparişinizin teslimatının zamanında gerçekleştirilebilmesi için lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında adreste teslim alacak yetkilinin bulunduğu adresi "Teslimat Adresi" olarak bildiriniz. Kurye 2. uğramadan sonra sizi yine adreste bulamazsa siparişinizi geri getirme hakkına sahiptir. Bu durumda kargo firmasıyla yada  bizimle iletişime geçiniz.


Siparişinizdeki ürünler tarafınızca teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 


İlginize teşekkür ederiz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır